IamNaughty – Poznaj opinie, co to jest i czy warto się zarejestrować?

IamNaughty – Poznaj opinie, co to jest i czy warto się zarejestrować?

portal Iamnaughty

IamNaughty to portal randkowy, przez który umówisz się na niezobowiązujące sex spotkania. Masz dość nieefektywnych stron randkowych, pełnych fałszywych kont i reklam? Nie chcesz już płacić olbrzymich abonamentów za mało skuteczne serwisy i czuć, że wyrzucasz pieniądze w błoto? A może to Twój debiut z aplikacjami randkowymi? Niezależnie od tego, na które z poprzednich pytań odpowiedziałeś twierdząco, IAmNaughty to portal, który bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania!

9.7/10

Ocena : 9,6/10

Opinie Iamnaughty: 3856

Co to jest IAmNaughty?

IAmNaughty to niezobowiązujący serwis randkowy, który ma na celu zapoznać Cię z podobnie myślącymi singlami, którzy mieszkają blisko Ciebie. Witryna jest obsługiwana przez z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, która projektuje i utrzymuje portale randkowe z różnych nisz i dziedzin.

Funkcje portalu

Funkcje IAmNaughty mają na celu połączenie w pary kobiet i mężczyzn poszukujących przygód seksualnych. Pomagają osiągnąć to rozmaite rozwiązania, zarówno te dostępne za darmo, jak i te płatne. Jeśli interesuje Cię związek na sex bez zobowiązań, serwis ten może Ci pomóc. Ale czy to wystarczy, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiedniego partnera, który spełni wszystkie Twoje pragnienia? Czy warto zajrzeć na tę stronę? Czy różni się ona od wielu innych internetowych platform randkowych, które wyłudzają od Ciebie pieniądze? Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej – zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje o IAmNaughty.

Kto wybiera portal IamNaughty?

Młodzi ludzie wybierają IAmNaughty ze względu na swobodne podejście do randek – aplikacja ta, podobnie jak pozostałe z rankingu sex portali erotycznych, jest zwykle wykorzystywana do nawiązywania krótkotrwałych relacji seksualnych. Większość członków to heteroseksualni mężczyźni i kobiety w wieku od 20 do 45 lat. IAmNaughty nie jest jawnie reklamowana jako witryna dla gejów i lesbijek, ale rejestrują się tam również użytkownicy, którzy szukają związków z osobami tej samej płci, chociaż jest ich niewielu. Choć portal ma społeczność międzynarodową, a użytkownicy pochodzą i z różnych części świata, znajdziemy tam bardzo wielu Polaków. Ogólnie rzecz biorąc, struktura członkowska IAmNaughty jest pełna młodych, napalonych ludzi pochodzących z różnych polskich miast – głównie z Warszawy, Gdańska jak również z mniejszych miejscowości takich jak Suwałki czy Siedlce.

Rejestracja

Iamnaughty logo
Zarejestruj się w IAmNaughty >>

Utworzenie konta w IAmNaughty jest bezpłatne. Można to zrobić nawet w ciągu kilku minut. W trakcie tego procesu strona będzie wymagać od Ciebie podania podstawowych informacji, takich jak:

 • wiek
 • płeć
 • adres e-mail
 • hasło
 • lokalizacja

Możesz założyć konto jako heteroseksualny mężczyzna lub kobieta, a także osoba poszukująca partnera tej samej płci. Następnie strona przekieruje Cię do kwestionariusza osobowości, ale większość z pytań będziesz mógł pominąć. IAmNaughty nie zmusza Cię do podawania informacji, którymi nie chcesz się dzielić!

Po podaniu wymaganych informacji Twoje konto zostanie utworzone pomyślnie. Ale nie będziesz mógł korzystać z funkcji portalu, dopóki nie zweryfikujesz adresu e-mail, którego użyłeś podczas rejestracji. Aby to zrobić, musisz wprowadzić kod aktywacyjny na swój adres e-mail w miejscu wskazanym przez IAmNaughty. Możesz także kliknąć link aktywacyjny w wiadomości e-mail. Wykonanie jednej z dwóch wspomnianych wyżej czynności spowoduje aktywację konta, abyś mógł wreszcie korzystać z funkcji witryny bez ograniczeń. Administratorzy witryny sprawdzają każde zdjęcie przesłany na stronę. Możesz pominąć dodawanie głównego zdjęcia podczas rejestracji, ale jeśli postanowisz je umieścić, upewnij się, że wybrałeś zdjęcie, które przedstawia Twoją twarz, a nie wizerunek innej osoby. Zostanie ono sprawdzone pod kątem treści pornograficznych, obraźliwych gestów, naruszenia praw autorskich i osobistych danych kontaktowych.

Opinie o IAmNaughty

Ludzie, którzy rejestrują się na portalach randkowych, chcą wiedzieć, czy dany serwis nie jest oszustwem i czy rzeczywiście jest skuteczny. Podobnie jest z IAmNaughty. Najlepszym sposobem, by się upewnić, jest przejrzenie profili osób i sprawdzenie, czy ich informacje mają sens, a także zachowanie jak największej prywatności, jeśli chodzi o własne dane. Istotne są również opinie innych użytkowników, którzy już spróbowali swoich sił w tym serwisie.
IAmNaughty niewątpliwie jest portalem godnym polecenia. Wystarczy spojrzeć na próbkę profili:

opinie Iamnaughty

Na tej stronie rejestrują się prawdziwi ludzie i jeśli dobrze się rozejrzysz, znajdziesz ich. Każdy trafi na kogoś innego, więc możesz po prostu mieć szczęście i znaleźć na IAmNaughty kogoś naprawdę wyjątkowego.
Witryna jest bardzo popularna w Polsce, ale jej członków można znaleźć wśród ludzi z różnych krajów. Nikt nie chce podróżować na duże odległości ani wkładać dodatkowego wysiłku w przypadkowy seks, dlatego ta platforma umożliwia przeglądanie profili, które są w Twojej okolicy. Użytkownicy chwalą również fakt, że proces rejestracji w IamNaughty jest dość prosty i nie zajmuje dużo wysiłku i czasu. Jego autorzy rozumieją, że nie masz dość cierpliwości, aby wypełnić długie formularze rejestracyjne. Wszystkie profile zweryfikowane przez e-mail zapewniają pewną autentyczność witrynie i jej członkom.

Bezpłatna wersja

Darmowa wersja IAmNaughty w dużej mierze stawia na funkcje komunikacyjne. Możesz skorzystać z funkcji czatu, aby skontaktować się z innymi użytkownikami. To jedyna część tego portalu, w której możesz rozmawiać z innymi członkami. Możesz wysyłać zdjęcia i filmy, korzystając z funkcji czatu, co jest przydatne podczas randek online. Sprawia to, że flirtowanie jest o wiele łatwiejsze, ale stanie się dostępne dopiero po ulepszeniu konta do premium.
Jeśli chodzi o bezpłatne funkcje, które możesz wykorzystywać w zakresie komunikacji, warto zwrócić uwagę na Like Gallery. To pewnego rodzaju zabawa, w której oceniasz zdjęcie innego użytkownika. Masz do wyboru tylko dwie opcje: albo Ci się podoba, albo nie. Polubienie zdjęcia jest równoznaczne z komunikatem, że dana osoba Ci się podoba, więc jeśli to zrobisz, zostanie do niej wysłane powiadomienie. To jedna z funkcji, która pomoże Ci w lepszej interakcji z innymi użytkownikami.

Funkcje komunikacyjne wystarczą, abyś mógł wchodzić w interakcje z innymi osobami na stronie. Ale poleganie na darmowym członkostwie nie zadziała, jeśli szukasz gorących rozmów i randek, które strona oferuje użytkownikom w swojej płatnej wersji.

Płatna wersja

IAmNaughty oferuje wiele świetnych funkcji w bardzo przystępnej cenie. Jeśli wykorzystasz je zgodne z przeznaczeniem, z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz. 3-dniowy pakiet członkostwa premium daje Ci szansę na przetestowanie serwisu bez wydawania zbyt wielu pieniędzy. Funkcje te działają zgodnie z oczekiwaniami, a społeczność jest zróżnicowana. Jeśli chcesz się zabawić, warto spróbować to z IAmNaughty, więc zarejestruj się z naszego linku – najlepiej już teraz.

Możesz otrzymać 3-dniowy pakiet członkostwa premium za 1,40 zł na dzień. Jako pełnoprawny użytkownik otrzymasz dostęp do takich funkcji, jak:

 • wysyłanie nieograniczonej liczby wiadomości na czacie
 • odblokowanie dodatkowych informacji na profilach ludzi
 • rozszerzone filtry wyszukiwania
 • możliwość oglądania zdjęć w pełnym rozmiarze
 • udostępnianie na czacie filmów i zdjęć
 • pomoc 24/7

IAmNaughty ma wiele funkcji i usług, dzięki którym Twoje randkowanie będzie wyjątkowo skuteczne. Przeglądaj najlepsze zdjęcia i zdecyduj, czy podobają Ci się, czy też nie, korzystając z funkcji Like Gallery. Stwórz gotową wiadomość, którą możesz wysłać jednocześnie do wielu osób, które spełniają kryteria wyszukiwania. Wybierz go, klikając na okrągłe strzałki i naciskając przycisk „Wyślij teraz”. Z kontem Premium możesz także podzielić się ze wszystkimi tym, o czym teraz myślisz lub co akurat robisz.

Bezpieczeństwo na portalu

Właścicielem IAmNaughty jest Bulova Invest Limited. To firma, która od lat umożliwia użytkownikom nawiązywanie nowych relacji z osobami o podobnych poglądach w oparciu o kilka parametrów, w tym zainteresowania społeczne, preferencje randkowe i bliskość geograficzna. Sprawia to, że strona jest bardzo wiarygodna, a jej twórcom można zaufać.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych. Portal IamNaughty jest szyfrowany protokołem SSL, dzięki czemu zapewnia swoim użytkownikom gwarancję bezpieczeństwa na tej płaszczyźnie. Jeśli chcesz poznać osobowość lub preferencje innego użytkownika, informacje na jego profilu będą bardzo pomocne. Sekcje udostępnione przez witrynę są wystarczające, ale członkowie nie zawsze wypełniają je wszystkimi informacjami. Generalnie możliwy do pominięcia proces uzupełniania profilu jest tutaj ogromnym czynnikiem, który świadczy o bezpieczeństwie portalu. IAmNaughty nie zmusza Cię do podawania żadnych danych i informacji o sobie, poza tymi najbardziej podstawowymi! Ponieważ członkowie IAmNaughty przeważnie szukają krótkotrwałych związków, albumy ze zdjęciami często wystarczy, aby wiedzieć, czy ktoś jest pożądanym partnerem.

W profilu IAmNaughty znajdziesz takie zakładki, jak informacje osobiste, albumy ze zdjęciami, lokalizacja, preferencje dotyczące relacji i informacje dot. ciała. Możesz również poprosić użytkownika o dodanie dodatkowych informacji, klikając przycisk „Poproś o dodanie więcej informacji” pod każdą z sekcji. Jednak by to zrobić, sam musisz umieścić na swoim profilu co najmniej jedno zdjęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.