Teksty na podryw – 100% dziewczyny dla Ciebie – Sprawdź to!

Teksty na podryw – 100% dziewczyny dla Ciebie – Sprawdź to!

Najlepsze teksty na podryw często poszukiwane są na pierwsze spotkanie czy nawet randkę i gdy bardzo zależy na jednej ze stron. Wielu z nas zdaje sobie sprawę z faktu, że bez odpowiedniej „gadki” możemy nie być w stanie zainteresować sobą dziewczyny.

Czy jednak faktycznie chodzi o skuteczne teksty, czy o ogólny styl bycia atrakcyjnym facetem?

Prawda leży gdzieś po środku. Oczywiście same teksty na podryw nie wystarczą do tego, by dziewczyna była nami zainteresowana. Jeśli brakuje nam podstawowych elementów atrakcyjności, takich jak higiena czy odpowiedni ubiór, teksty na nic się nie zdadzą. Przede wszystkim warto dbać o siebie i rozwijać swoje pasje. Teksty są jednak doskonałym narzędziem do tego, by pokazać nasze zalety i ograniczyć swoje wady. Jakie powinny one być? Raczej śmieszne, a może bardziej romantyczne i mające podłoże seksualne? Cóż, wiele zależy od konkretnego typu relacji i od dziewczyny. Zupełnie inaczej będzie wyglądać podryw, którego głównym celem jest seks, a inaczej wyjście na kawę z kobietą, która ma być naszą drugą połówką.

W tym artykule postaramy się pokazać Wam różne rodzaje tekstów na podryw i nakreślić, w jakich sytuacjach najlepiej z nich korzystać. Jak rozmawiać z dziewczynami tymi młodszymi, a jak ze starszymi kobietami? Czy są jakieś teksty uniwersalne lub takie, których absolutnie nie wolno mówić? Zaczynajmy!

Śmieszne i głupie teksty na podryw

Wiele osób podchodzi sceptycznie do zabawnych tekstów na podryw. Faktycznie, w nieodpowiednim momencie mogą one narobić więcej szkody niż pożytku. Nie zawsze jednak tak jest – odpowiednio wyważone i zastosowane śmieszne teksty na podryw dziewczyny mogą zdziałać cuda. Przede wszystkim pokazują one Ciebie jako człowieka zabawnego, z dystansem do siebie. To bardzo ważne podczas podrywania kobiety – dystans to jedna z cech, które kobiety cenią sobie najbardziej. Powinny być one jednak wypowiedziane lub napisane ze smakiem i na poziomie. Nie warto również przesadzać z ilością zabawnych tekstów podczas podrywu – możesz wówczas wpaść w ramę komika, który zawsze rozbawia towarzystwo. Nawet, jeśli dziewczyna będzie się śmiała z Twoich żartów, status komika nie wpłynie na Twoją atrakcyjność w jej oczach. Z drugiej strony, jeśli nie okażesz jakiegokolwiek poczucia humoru, możesz zostać odebrany jako smutas lub gbur. Odrobina śmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, warto jednak zachować umiar.

Najgorsze teksty na podryw

Istnieją najgorsze, wręcz chamskie teksty na podryw, których wypowiadać nie powinno się nigdy, o ile nie ma odpowiedniego zabawnego kontekstu. Chyba każdy z nas zna:

„Aniołku, bolało jak spadłaś z nieba?” – to podręcznikowy przykład najgorszego tekstu na podryw.

Stereotypowy wydźwięk tego tekstu wpływa na to, że w odpowiednich warunkach może zostać odebrany pozytywnie – wtedy, gdy ma być parodią lub śmiesznym żartem. W innym wypadku efekty będą raczej mizerne.

Jakie są inne najgorsze teksty na podryw, których powinniśmy unikać?

Przede wszystkim powtarzalne i sztampowe. Kobiety z reguły cenią sobie oryginalność, dlatego rozpoczynanie rozmowy od

„Hej, co tam?”

stawia Cię na równi z większością zagadujących do niej facetów. Odpowiednie teksty na zaczęcie rozmowy powinny odnosić się do danych cech, które podobają Ci się u kobiety. Mogą to być ładne oczy lub – jeszcze lepiej – jakaś cecha charakteru. Warto również unikać komplementowania urody kobiet, które są bardzo atrakcyjne. One doskonale zdają sobie z tego sprawę – słyszą takie komplementy codziennie. Twój będzie dla niej bardziej nudny niż miły. No chyba, że chcesz by był to podryw na głupka 🙂

Zobacz najgorsze teksty i suchary na podryw z kanału LukasTV

Link do kanału LukasTV

Mistrzowskie i romantyczne teksty na podryw oraz pierwszą randkę

Czy fajne teksty na podryw naprawdę działają? Oczywiście, że tak – jeśli użyjesz ich we właściwy sposób. A nawet jeśli nie działają, i tak są zabawne. Naszym zdaniem niektóre z najśmieszniejszych są wręcz genialne! Jedno trzeba im przyznać – świetnie przełamują pierwsze lody.

Więc jeśli chcesz mieć ciekawą randkę, powinieneś mieć cały arsenał tekstów pod ręką. Na szczęście jesteś we właściwym miejscu, ponieważ mamy ogromną kolekcję wszystkich najlepszych dostępnych tekstów na podryw. Od zabawnych po słodkie i romantyczne – mamy je wszystkie. Więc skup się na dziewczynie lub facecie swoich marzeń i posługuj się tymi tekstami, które z pewnością zadziałają.

Śmieszne teksty na podryw są zawsze przydatne, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy spotkasz osobę swoich marzeń. I możesz mieć tylko jedną szansę, by zapaść jej w pamięć. Z tego powodu dobrym pomysłem jest zawsze dobre, sprawdzone teksty na podryw pod ręką. Aby Ci pomóc, zebraliśmy najlepsze, jakie kiedykolwiek sprawdzono. Możesz ich użyć na Walentynki lub w jakikolwiek inny dzień.

Zobacz najlepsze teksty z kanału LukasTV

Link do kanału LukasTV

Dzisiejsze randkowanie potrafi być nieco przytłaczające. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz tę grę, wracasz do niej, czy po prostu chcesz sprawdzić, jak sobie radzisz, oto najlepsze teksty na podryw. Zwykłe, śmieszne, oryginalne, niektóre wręcz prowokacyjne zdania, dzięki którym możesz rozpocząć lub zakończyć rozmowę!

Urocze i słodkie teksty na podryw dziewczyny

jak poderwać dziewczynęUrocze teksty na podryw mogą być świetne do rozpoczęcia rozmowy z kimś, kogo nie znasz. Wykorzystaj swoją kreatywność i dowcip, by oczarować dziewczynę, albo wybierz jedną z naszych propozycji! Jeśli próbujesz zaimponować dziewczynie, te często słodkie teksty mogą być bardzo skutecznie i jest duża szansa, że wywołają uśmiech na jej twarzy.

 1. Cześć! Podoba mi się twoja spódnica / koszulka / buty.
 2. Nie znam twojego imienia, ale jestem pewien, że jest tak piękne jak Ty.
 3. Cześć! Na pewno jesteś najsłodszą dziewczyną w pokoju.
 4. Zaczekaj, coś jest naprawdę nie tak z moim telefonem komórkowym. Nie jestem pewien, co się stało, ale nie mam Twojego numeru. Naprawimy to?
 5. Jesteś tak wspaniała, że zapomniałem o moim tekście na podryw.
 6. Czym się zajmujesz poza byciem seksowną?
 7. Myślałaś, że nie masz u mnie szans? Całkowicie się mylisz.
 8. Czy mogę pożyczyć twój telefon? Dziewczyna: dlaczego? Facet: Chcę zadzwonić do Twojej matki i podziękować jej za sprowadzenie Cię na ten świat.
 9. Dam Ci minutę, aby dać mi swój numer telefonu. Potem możesz zapomnieć o wyjściu ze mną.
 10. Wyglądasz jak moja pierwsza żona, której nigdy nie miałem.

Teksty na podryw chłopaka

Czy interesuje Cię jakiś facet w swoim życiu? Chciałbyś nawiązać kontakt ze swoją? Czy to w końcu czas, aby z nim flirtować? Cóż, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Ta lista to tekstów na podryw, których możesz użyć do flirtowania z każdym facetem. Każdy tekst może pokazać mu, że naprawdę interesuje Cię jakaś intymna relacja w taki czy inny sposób. Pamiętaj jednak, że te teksty na podryw są tylko pomysłami, więc używaj ich mądrze. Jeśli powie „nie”, proszę uszanuj jego decyzję. Flirtuj i baw się dobrze!

 1. Wiesz, moje usta nie pocałują się same.
 2. Przepraszam, Twoja koszula musi już iść. Możesz jednak zostać tak długo, jak chcesz.
 3. Czy mogę uderzyć cię w twarz … ustami?
 4. Ta koszula wygląda świetnie na tobie! W rzeczywistości ja też.
 5. Dlaczego musisz tak dobrze wyglądać? Nie mogę się skoncentrować na tym, co robię!
 6. Miejsce, gdzie najlepiej pasuję, to Twoje ramiona.
 7. Gdzie byłam przez całe życie?
 8. Zgłoszę cię na policję za kradzież mojego serca!
 9. Poczekaj sekundę. Muszę odetchnąć. Bycie z Tobą zapiera mi dech w piersiach.
 10. Wyglądasz znajomo. Jak mój przyszły chłopak.

Jak poderwać dziewczynę? Komplementy?

chłopak podrywa dziewczynęZnasz ją od jakiegoś czasu, ale Twoje uczucia zaczęły rosnąć. Teraz chcesz przenieść relację na wyższy poziom. W końcu każdy przypadkowy związek osiąga punkt krytyczny. Albo sprawy stają się poważne, albo relacja się kończy. Niektórzy mężczyźni mają problemy z przejściem z jednego punktu do drugiego. Być może nie wiesz, co powiedzieć dziewczynie, z którą chcesz się umawiać, ale nie bój się: zazwyczaj wystarczy to, co już robisz do tej pory. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, gdy sprawy stają się coraz poważniejsze, jest bycie sobą. Ona lubi cię takim, jakim jesteś, więc pod pewnymi względami łatwiej jest przejść dalej. Nie musisz się martwić próbą wywarcia na niej wrażenia – już to zrobiłeś. Nadal bądź tym samym zabawnym, wesołym facetem, którego poznała w ciągu ostatnich kilku tygodni lub miesięcy.

Każdy facet wie, że kobiety kochają komplementy. Mimo to możesz mieć wrażenie, że czasami przesadzasz. Oto kilka porad dotyczących okazywania zainteresowania kobiecie, z którą chcesz się umówić:

Jak rozkochać kobietę?

 1. Podczas randek wspomnij, że lubisz ją oglądać raz lub dwa razy w najważniejszych chwilach tego spotkania. Poza tym skup się na tym, co dzieje się teraz.
 2. Niewiele jest rzeczy, które pokazują dziewczynie Twoje zainteresowanie bardziej, niż dzwonienie do niej. Niezależnie od tego, czy chcesz umówić się na randkę, czy po prostu porozmawiać o Twoim dniu, może to naprawdę wyróżnić Cię spośród reszty facetów. Telefon to najlepszy sposób na rozmowę z dziewczyną, z którą chcesz się umówić.
 3. Prezenty nie są złym pomysłem, ale nie powinny być zbyt drogie. Podkreśl pomysł i cel, jakie wkładasz w prezent, a nie cenę.
 4. Szacunek dla kobiety i postawienie jej na piedestale to nie to samo. Chcesz, żeby wiedziała, że ją lubisz. Nie bój się znaleźć małych, ale znaczących sposobów, aby to pokazać.

Jak poderwać chłopaka?

Randki z mężczyznami zależą od Twojej kultury, wieku, płci i zainteresowań życiowych. Nie ma twardych i szybkich zasad czy jednego uniwersalnego sposobu. Istnieje szereg podobieństw i zasad, które trzeba zachować, by randka była przyjemna i udana.

szept komplementów dla dziewczyny przez uchoKażdy ma prawo do tego, by pokazywać przede wszystkim swoje zalety. Jeśli codziennie widujesz swojego potencjalnego partnera (np. w pracy, szkole czy na siłowni), możesz zwiększyć zainteresowanie mężczyzny, pokazując swoje najlepsze cechy. Jeśli będziesz wyglądać najlepiej, poczujesz się bardziej komfortowo i pewniej. Każda kobieta powinna wiedzieć, jaki typ ciała posiada. Istnieje około pięciu różnych typów ciała: klepsydra, gruszka, jabłko, trójkąt i prostokąt.

 • Klepsydra: Noś bluzki i sukienki, które podkreślą Twoje zmysłowe kształty. Odzież powinna być ciasna w pasie i dopasowana niżej.
 • Gruszka: Noś koszulki bez rękawów i obcisłe koszule, aby pokazać swój szczupły brzuch i niesamowite ramiona.
 • Jabłko: Sukienki i spódnice. Nie za krótkie, nie chcesz odkrywać zbyt wiele!
 • Prostokąt: Ładne ramiona. Noś koszulki i czołgi.
 • Trójkąt: Noś ubrania, które pokażą Twoje zmysłowe nogi.

Każdy typ ciała ma swoją najlepszą cechę i możesz ubrać się tak, by pokazać swoją!

Niech chce więcej. Nie mów mu zbyt wiele w rozmowach przed randką. Zamiast tego odpowiedz na jego pytania czymś, co może prowadzić do głębszej rozmowy później.

Na przykład: jeśli chłopak zadaje pytanie w stylu:

„Co lubisz robić w wolnym czasie?”

odpowiedz na coś niejasnego, na przykład

„Uwielbiam przygody”

Pozostawiając odpowiedź otwartą, będzie chciał nadal zadawać te pytania i dowiedzieć się więcej o Tobie. Poznaj jego zainteresowania i pozwól mu o nich mówić. Randki będą o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, jeśli poznasz jego zainteresowania przed randką. Otworzy to nieskończoną liczbę rozmów podczas Twojej randki, a także będzie pomocne, jeśli znajdziecie wspólne zainteresowania. Jest miejsce na kompromis, ale nie zmieniaj się ze względu na oczekiwania faceta i nie oczekuj, że zawsze będzie robił to, co Cię interesuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.