Skąd i jak brać darmowe sex kontakty do kobiet? (prywatne)

Skąd i jak brać darmowe sex kontakty do kobiet? (prywatne)

Uzyskiwanie seks kontaktów i umawianie się na seks randki z kobietami jeszcze kilka lat temu dla wielu mężczyzn graniczyło z cudem.

Czy faktycznie pozyskiwanie kontaktów na sex jest jeszcze takie trudne, jak mogłoby się wydawać?

Okazuje się, że wcale nie. Większość problemów wynika z tego, że nie szukamy ich tam, gdzie powinniśmy. Dobrym miejscem do zdobywania erotycznych kontaktów nie będzie Facebook, lecz sprawdzone sex portale randkowe. Zazwyczaj rejestrują się tam kobiety, które doskonale wiedzą, czego chcą i są chętne na seks. Może to właśnie Ciebie wybiorą? Nie dowiesz się, dopóki nie sprawdzisz!

Znalezienie interesującego nas ogłoszenia to jedno, a rozpoczęcie konwersacji w odpowiedni sposób to zupełnie inna sprawa. Na portalach takich jak Loveaholic czy BeNaughty ludzie rejestrują się po to, by uprawiać seks. To bardzo upraszcza cały proces, nadal jednak musisz zainteresować sobą kobietę.

Jak napisać do kobiety, by uzyskać stały seks kontakt na długie lata?

Warto zacząć rozmowę od oryginalnej wiadomości. Unikaj bycia sztampowym! „Hej, co tam?” działa na kobiety w sex portalach odstraszająco. Przejrzyj jej profil, może znajdziesz coś, co wyjątkowo zwróciło Twoją uwagę. Na taki spersonalizowany komplement dziewczyna zareaguje w zupełnie inny sposób, niż klasyczne „Jesteś piękna”.

Darmowe Kontakty Do KobietNie ma nic lepszego niż spotkanie kogoś, komu naprawdę się podobasz. Jeśli chcesz zachować zainteresowanie dziewczyny, bądź jej ciekawy. Zadawaj wiele pytań. Jeśli próbujesz nawiązać seksualną chemię, unikaj pytań dotyczących pracy, polityki lub pieniędzy. Są ludzie, którzy mają zestaw pytań, które zadają każdej osobie, a to może być zgubne, ponieważ bardzo łatwo to wykryć. Atrakcyjna kobieta na portalu randkowym dostaje dziennie dziesiątki wiadomości i nie będzie miała problemu z rozszyfrowaniem, czy piszesz tak do każdej, czy tylko do niej. Jeśli napisała coś na swoim profilu lub wstawiła kilka zdjęć, powinieneś się do tego odnieść.

Nie pisz zbyt długich powieści.

Nikt nie chce czytać historii czyjegoś życia jeszcze przed pierwszym spotkaniem. By uzyskać darmowe kontakty erotyczne staraj się nie dominować w rozmowie, podkreślając wszystkie swoje mocne strony. Zadawaj pytania, a następnie bądź zaangażowanym słuchaczem – w ten sposób zaplusujesz u wielu kobiet. Pamiętaj, to tylko sex portale. Ich celem jest sprawdzenie, czy początkowe zainteresowanie jest wystarczające, aby spotkać się osobiście. Gdy ktoś zobaczy blok tekstu, może go to całkowicie odstraszyć. Dlatego wiadomości powinny być krótkie, erotyczne i na temat. Podobnie jak Ty, inni również przyszli się tu bawić.

Kliknij tutaj jeśli szukasz dziewczyny do seksu, oto opisy wybranych profili:

Magda, 27 lat, Warszawa

Zarejestrowałam się tu, by poznać kogoś fajnego. Nie interesują mnie długie relacje i skomplikowane znajomości. Zamierzam się świetnie bawić i spotkam się tylko z facetem, który chce dokładnie tego samego. Figura 60-90-60 😉

Karolina, 29 lat, Kraków (Śląskie)

Niedawno rozstałam się z chłopakiem i mam ogromne potrzeby, których nie ma kto zaspokajać. Czujesz się na siłach, by dać mi to, czego naprawdę potrzebuję? Jeśli tak, na pewno będziemy stanowić zgrany duet. Im więcej masz w spodniach, tym więcej plusów u mnie.

Marlena, 22 lata, Nowy Targ

To mój pierwszy portal tego typu. Nie mam zbyt wiele doświadczenia w związkach. Poszukuję kogoś doświadczonego, kto pokaże mi to i owo. Zainteresowany moją propozycją? Napisz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.