Jak się przygotować i o czym rozmawiać na sex randce? Gotowe scenariusze.

Jak się przygotować i o czym rozmawiać na sex randce? Gotowe scenariusze.

Czy sex randka musi opierać się wyłącznie na seksie?

Wielu z nas sex randki kojarzą się wyłącznie ze spotkaniem w celu uprawiania seksu. Jest to poniekąd prawda – zasadniczo do tego właśnie sprowadzają się spotkania erotyczne. Świat jednak nie kończy się wyłącznie na seksie – bardzo często osoba, która na początku interesowała nas tylko pod kątem seksualnym, okazuje się być doskonałą towarzyszką (bądź towarzyszem) do rozmowy i spędzania wolnego czasu. Czyż związki nie opierają się właśnie na połączeniu seksualnego pożądania z przyjaźnią? Warto zdawać sobie sprawę, że seks randki często prowadzą do tworzenia się długotrwałych relacji, które znacznie wykraczają poza zaspokajanie fizycznych potrzeb. Wielu mężczyzn – a także kobiet – traktuje z dystansem osoby, które są zainteresowane taką formą spędzania wolnego czasu. Przekłada się to na brak zaufania – skoro interesuje go tylko seks, być może będzie mnie zdradzał?

Nic bardziej mylnego! Sex spotkania są zdrowym i normalnym sposobem na rozładowywanie napięcia seksualnego i nie ma sensu doszukiwać się w nich na siłę czegokolwiek złego. Jeśli przymierzasz się do tego typu spotkań warto byś na początek zapoznał się skąd brać darmowe sex kontakty do kobiet.

Znajdź partnera i spełniaj fantazje

Część osób jest zdania, osoby szanujące się idą do łóżka dopiero po tym, jak lepiej poznają potencjalnego partnera. Nic bardziej mylnego! Randki kończące się w łóżku to zupełnie normalna rzecz, która nie nosi znamion braku szacunku do własnej osoby. Sex spotkania powstały po to, by ludzie mogli spełniać swoje fantazje i zaspokajać potrzeby bez konieczności budowania długotrwałych związków. Jak już wspomnieliśmy wyżej, pierwsze nie wyklucza drugiego, nie powinniśmy więc nazywać osób umawiających się na tego typu randki za bezduszne lub nastawione wyłącznie na seks. Prawda jest taka, że wiele związków powstało właśnie z tego rodzaju relacji nawiązanej na portalach randkowych. Seks randki to doskonały sposób na nawiązanie znajomości, które w innym wypadku mogłoby być niemożliwe. Wiele osób uważa, że związki rozpoczynające się od seksu są najtrwalsze, ponieważ łączy je prawdziwe pożądanie!

Jak przygotować się do seks randki?

Ten długo wyczekiwany nadszedł. Wybierasz się na erotyczną randkę – Twoja głowa wciąż generuje nowe scenariusze, a ze stresu wręcz boli Cię żołądek. Nie martw się – to zupełnie normalne. Bez tych uczuć pierwsze sex spotkania byłyby nudne. Aby się trochę uspokoić, powinieneś odpowiednio się przygotować. Nie warto zostawiać wszystkiego przypadkowi – to, co tu zaprezentujemy, to jednak wyłącznie proste i skuteczne wskazówki. Zastosowanie ich na kilka godzin przed rozpoczęciem sex randki może całkowicie zmienić Twoje nastawienie, a co za tym idzie – jej przebieg.

randka na mieście - scenariusz

Przeczytaj uważanie, a dowiesz się, co sprawia że pierwsza randka jest po prostu świetna.

Zacznij od siebie.

Aby złagodzić stres przed pierwszą randką, zdobądź poczucie własnej wartości! Wszystko sprowadza się do właściwego myślenia. Twoja partnerka szybko rozpozna, że jesteś pewny siebie – mowa ciała to potężna broń, na którą kobiety są wyjątkowo czułe. Jak wywołać odpowiednie nastawienie? Dobrym pomysłem może być aktywność fizyczna na kilka godzin przed randką, nawet jeśli to tylko spacer ulicami lub w parku. To sprawi, że poczujesz się silny, naładowany energią i uruchomisz przepływ endorfin. Idealne warunki, aby stworzyć dobre samopoczucie i zaimponować kobiecie.
Warto również przesłuchać swoją ulubioną playlistę przed wyjściem na spotkanie. Które piosenki zawsze wprowadzają Cię w dobry nastrój? Po prostu śpiewaj, tańcz i –bardzo użyteczny „efekt uboczny” – poczuj się szczęśliwy.

Stwórz listę kilku rzeczy, które najbardziej w sobie lubisz, nawet jeśli są tylko w Twojej głowie i z myślą o nich przygotowuj się do sex spotkania. Pomyśl o swoich najlepszych cechach. Czy potrafisz rozśmieszać ludzi? Wykorzystaj te rzeczy jako atut. Działa to zarówno w przypadku Twoich cech fizycznych, jak i charakteru.

Odpowiedni sposób myślenia to podstawa udanej sex randki. Jeśli przyjdziemy na spotkanie czując się niegodni lub niepewni siebie, trudno będzie pozbyć się tych uczuć i będą nam one towarzyszyć przez całą randkę. Miej nadzieję na coś wspaniałego i przygotuj się na to, że bardzo miło spędzić czas.

Jak może przebiegać rozmowa (i nie tylko) na sex spotkaniu?

Komunikacja dzieli się na werbalną i niewerbalną. Jeśli nauczysz się odpowiednio korzystać z obydwu, Twoje szanse na udane sex spotkania diametralnie wzrosną. Dlaczego te techniki są tak istotne? Prawie 60% komunikacji międzyludzkiej odbywa się niewerbalnie, a język ciała wysyła określone sygnały, niezależnie od tego, czy jesteś ich świadomy, czy nie. 30% to komunikacja parawerbalna, co oznacza sposób, w jaki inni postrzegają Twój ton mówienia i intonację. Co z tego wynika? Twoje słowa to zaledwie 10% ogólnej komunikacji!

sex spotkania w aucie

Jakie małe zachowania możesz wprowadzić, aby szybko zdobyć serce (i nie tylko) swojej partnerki?

Korzystaj z tych sprawdzonych sztuczek:

  • Używaj imienia drugiej osoby często i od samego początku. Nie tylko pomoże Ci to szybciej zapamiętać jej imię, ale także sprawi, że emocjonalne połączenie pojawi się znacznie szybciej – ludzie po prostu lubią słyszeć swoje imię. To sprawia, że ​​czują się ważni. Równie istotny w trakcie sex randki jest kontakt wzrokowy. Jak go wywołać? Postaw sobie za cel sprawdzenie, jaki kolor oczu ma Twoja partnerka.To już samo w sobie wywoła kontakt wzrokowy i zwiększy Twój urok w jej oczach.
  • Kiwaj głową. Ta prosta sztuczka to zaawansowana psychologia. Jeśli chcesz zachęcić swoją partnerkę do zgodzenia się z tobą, po prostu kiwaj głową podczas rozmowy. Jest duża szansa, że ​​zrobi to samo w odpowiedzi i oszuka mózg, by pomyślał, że zgadza się z Tobą.
  • Podczas sex spotkania warto także prosić o drobne przysługi. Zacznij od małej prośby, na przykład o podanie soli. Dzięki temu ludzie szybciej Cię polubią. Dlaczego? Ich mózg racjonalizuje, że muszą już Cię lubić, jeśli coś dla ciebie zrobili.

Gdy połączysz to wszystko z odrobiną poczucia humoru, dystansem do siebie i kilkoma ciekawymi historiami, szansa na udaną randkę będzie znacznie wyższa, niż gdybyś nie posiadał tej wiedzy. Powtarzaj to jak najczęściej – trening czyni mistrza!

Co na seks randce może pójść nie tak?

Choć darmowe sex randki zazwyczaj przebiegają dobrze, czasem może się zdarzyć, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pół biedy, gdy chodzi wyłącznie o mało udany seks – to nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji poza odrobiną straconego czasu. W relacjach opartych na seksie pojawia się często inny problem – jedna osoba zaczyna angażować się bardziej niż druga. W takim przypadku ta kwestia powinna być bardzo szybko wyjaśniona. Bardzo często osoba zainteresowana ukrywa swoje uczucia, by nie stracić tej drugiej osoby i udaje, że nadal interesują ją wyłącznie sex spotkania. To bardzo autodestrukcyjne i nieuczciwe zachowanie, którego powinniśmy unikać za wszelką cenę.

Wszystkie relacje powinny być oparte na jasnych zasadach, w których obydwie strony są doskonale świadome charakteru danej znajomości. Jest to niestety ryzyko wpisane w sex randki. Seks często powoduje pogłębienie relacji emocjonalnej u jednej osoby znacznie szybciej, niż u drugiej. W takim wypadku najskuteczniejsze będzie zerwanie relacji, przynajmniej na jakiś czas.

Innego rodzaju potencjalnymi problemami mogą być problemy weneryczne lub niechciana ciąża. Z tego względu zaleca się, by przy każdym stosunku używać prezerwatyw. Żadna antykoncepcja nie jest w 100% skuteczna, ale odpowiednio używana drastycznie zmniejsza szanse na negatywne skutki kontaktu seksualnego. Sex spotkania to nie tylko zabawa, ale również odpowiedzialność. W tego powodu większość portali randkowych jest dozwolona dopiero od 18 lat.

Co jednak, jeśli mleko się rozlało i doszło do zapłodnienia?

Przede wszystkim nie wolno tego ukrywać ani zamiatać pod dywan – należy szczerze o tym porozmawiać. Choć nie jest to łatwa sytuacja, nie jesteście także odosobnionym przypadkiem. Warto powstrzymać się od gwałtownych posunięć i postarać się – na ile to możliwe – podejść do problemu rozsądnie i podjąć decyzję zgodną z naszym sumieniem. Wychowywanie dziecka może być dużym wyzwaniem, wszystko jednak zależy od naszego podejścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.