Jak poderwać dziewczynę na Tinderze?

Jak poderwać dziewczynę na Tinderze?

Portal Randkowy Tinder – kilka słów wstępu

Tinder to jeden z największych portali randkowych na świecie – aplikacja ta powinna być znana właściwie każdemu. Z dobrym profilem, dopasowanie na Tinderze jest łatwe. Jednak wielu mężczyzn, którzy chcą rozmawiać z dziewczynami na Tinderze, nadal ma problemy. Dzięki rozmowom z ludźmi, którzy starają się odnieść randkowy sukces na Tinderze, można zauważyć wzór, który znacznie zwiększy Twój sukces w tej aplikacji.

Zbudowanie świetnego profilu to tylko połowa sukcesu, ponieważ samo znalezienie potencjalnej partnerki jest praktycznie bezużyteczne, chyba że prowadzi do rozmowy. Co więcej, rozmowa prawdopodobnie nie będzie dla Ciebie wiele warta, jeśli nie będzie prowadzić do zdobycia numeru telefonu lub umówienia się na randkę.

Prawda jest taka, że ​​kobiety z zasady nie wyślą wiadomości pierwsze. Niektóre być może tak, ale przytłaczająca większość nie. Wynika to z uwarunkowań kulturowych – to do faceta należy wykonanie pierwszego ruchu. Więc jeśli chcesz umówić się z atrakcyjną laską, sam powinieneś wyjść z inicjatywą.
Ponieważ atrakcyjne kobiety są zalewane wiadomościami każdego dnia, powinieneś skupić się na oryginalności. Zastanów się nad rozpoczęciem rozmowy,które przyciągnie uwagę dziewczyny i wzbudzi jej ciekawość.

Warto wykazać się odrobiną kreatywności – „Co tam u Ciebie?” może nie wystarczyć.

Teksty na podryw Tinder

Jest druga nad ranem, a Ty zamiast być w mieście z najlepszymi kumplami i pić piwo, siedzisz w swoim pokoju, przeglądając profile kobiet na Tinderze. Myślisz, że jeśli kiedykolwiek spotkasz się z którąś z tych pięknych dziewczyn, nie będziesz miał nic ciekawego do powiedzenia.

zakochani z tinder - teksty na podryw

Istnieją dziesiątki tysięcy profili kobiet na Tinderze. By przekonać je do siebie musisz mieć coś, co z pewnością wzbudzi ich zainteresowanie Tobą. Zmęczony próbami znalezienia tekstów na podryw? Masz dosyć prób zrozumienia, co kobiety lubią i chcą usłyszeć? Skorzystaj z gotowych tekstów na podryw na Tinderze, które mogą przynieść Ci sukces nie tylko w wirtualnym świecie, ale może także w prawdziwym życiu!

Do „tekstów na podryw” można podejść sceptycznie, ale są one używane przez mężczyzn od samego początku uwodzenia. Teksty na podryw cały czas ewoluują, aby jak najlepiej przekonywać kobiety do mężczyzn, inicjować rozmowę i robić świetne pierwsze wrażenie.

Pomimo tego, co uważa społeczeństwo, nie musisz być modelem z sześciopakiem, aby umówić się z wymarzoną kobietą. Dzięki dobremu nastawieniu, szczerym zamiarom i odrobinie poczucia humoru można zainteresować sobą bardzo wiele dziewczyn, nawet jeśli nie postrzegasz siebie jako porywającego księcia z bajki.

Tinder bez Facebooka?

Chcesz korzystać z Tindera bez Facebooka, i w związku z tym nie chcesz też, by wiedzieli o tym Twoi rodzice i wszyscy znajomi z uczelni? Jest to jak najbardziej możliwe, należy jednak pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim: nie ma możliwości korzystania z Tindera bez zalogowania się na konto na Facebooku. Tinder nie funkcjonuje bez Facebooka i nie da się nic z tym zrobić. Musisz więc połączyć swoje konta Tinder i Facebook. Nie znaczy to jednak, że Twoi znajomi z Facebooka muszą o tym wiedzieć.

Tinder logowanie – jak to zrobić anonimowo?

Na początku zarejestruj się na Tinderze za pomocą Facebooka. Następnie zmień ustawienia widoczności aplikacji na koncie na „Fejsie”.

 1. Na Facebooku przejdź do strony Ustawienia
 2. Z listy po lewej wybierz Aplikacje
 3. Znajdź Tindera na liście i wybierz go
 4. Zmień „Widoczność aplikacji” na „Tylko ja”

Gdy to zrobisz, Tinder nie będzie mógł publikować niczego na Twojej tablicy. Twoi znajomi z Facebooka również nie będą Cię widzieć na Tinderze. To wszystko, co musisz zrobić, by korzystać z Tindera bez Facebooka.

Jak teraz zacząć umawiać się z kobietami?

dziewczyna z tinderaOto sekret osiągania sukcesów z kobietami na Tinderze: nie chodzi o Ciebie. Chodzi o twoje zdjęcia.
Przeciętny facet ze świetnymi zdjęciami może umawiać się z każdą dziewczyną, która mu się podoba.
Więc teraz – zanim zostaniesz odrzucony z powodu słabych zdjęć – przygotuj najkorzystniejsze fotografie, jakie masz. Jeśli takich nie posiadasz – zrób nowe.

Jak działa Tinder?

spotkania Tinder

Aplikacja pokazuje zdjęcia innych użytkowników, którzy znajdują się w pobliżu. Masz wybór – dotknąć ekranu i przesunąć zdjęcie w prawo lub w lewo. Przesunięcie w prawo oznacza odpowiedź „tak”, natomiast przesunięcie w lewo oznacza „nie”.

Jeśli ktoś, kto Ci się spodobał, również da ci „tak”, zostaniecie sparowani. Wówczas możecie zacząć rozmawiać na czacie. Tinder jest naprawdę łatwy w użyciu, a utworzenie profilu i rozpoczęcie wyszukiwania zajmuje tylko kilka minut.

 1. Pobierz aplikację Tinder za darmo lub zapłać za konto Premium.
 2. Zarejestruj się przez konto na Facebooku. (Jak to ukryć – przeczytasz w punkcie powyżej)
 3. Wybierz zdjęcia i szczegóły, które chcesz pokazać innym użytkownikom.
 4. Rozpocznij przeglądanie.

Aby rozpocząć, wystarczy pobrać Tindera na swój telefon. Aplikacja Tinder jest dostępna na iOS i Androida. Możesz ją pobrać w AppStore. Sklepie Play lub na stronie www.tinder.com.

Dziewczyna z Tindera – czego tak naprawdę szuka?

Zasady randek internetowych wyglądają tak, że jako mężczyzna prawdopodobnie to Ty wykonujesz pierwszy ruch i zaczynasz rozmowę. Czy nam się to podoba czy nie, tak właśnie jest – przekonasz się, że większość sparowanych z Tobą kobiet nie wyśle Ci wiadomości, jeśli nie wyślesz ich wcześniej. Jak więc zrobić dobre pierwsze wrażenie?

 • Dostosuj swoją pierwszą wiadomość do tego, co ma w profilu, w tym jej zdjęć i zainteresowań
 • Bądź żywy i optymistyczny
 • Unikaj ogólnych wiadomości otwierających – jeśli jest atrakcyjna, dostaje takich setki
 • Nie bądź szorstki, wulgarny ani zbyt seksualny
 • Postaraj się jak najszybciej umówić z dziewczyną na prawdziwą randkę

Kobiety rejestrując się na Tinderze szukają mężczyzn nietuzinkowych i interesujących, których być może nie są w stanie znaleźć w swoim otoczeniu. Dobrze, gdy pokażesz się właśnie z tej strony – wtedy zaplusujesz u większości zarejestrowanych tam kobiet. Od okazania oryginalności do bycia atrakcyjnym w oczach kobiety już tylko kilka kroków. Przekonaj się, jak łatwo wówczas doprowadzić do czegoś poważniejszego, być może nawet seksu.

Czym są super like i love na Tinderze? Świetne narzędzie by poderwać kobietę.

Możesz użyć jednego Super Lajka dziennie. W ten sposób użytkownik zobaczy go jeszcze przed podjęciem decyzji dotyczącej Twojego profilu. Super Lajk jest wyrazem wyjątkowego zainteresowania daną osobą. W wersji darmowej masz do wykorzystania tylko jednego Super Lajka dziennie, więc musisz mądrze z niego korzystać. Wszyscy wiedzą, że otrzymanie tego rodzaju polubienia jest czymś wyjątkowym, może to więc również wpłynąć na Twoją relację z obiektem Twoich zainteresowań. Nawiasem mówiąc, w wersji darmowej liczba przeciągnięć również jest ograniczona. By korzystać ze wszystkich funkcji bez ograniczeń, będziesz musiał wykupić wersję Premium – Tinder Plus. Nie jest to duży wydatek, a aplikacja Premium jest warta swojej ceny.

Podobnie jest z przyciskiem Love – również jest swego rodzaju wyrazem szczególnego zainteresowania. Warto korzystać z nich zamiennie, by jednak cieszyć się nimi bez ograniczeń, warto wykupić konto Premium.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.